Desky na výtvory

Kód: 2496
Novinka
Neohodnoceno
390 Kč
k odeslání do 7 - 14 dní

Máte doma od svých dětí spoustu obrázků a nevíte, jak je skladovat? Nebo chcete s dětmi připravit dárek pro prarodiče? Tyto originální desky jsou tedy tou správnou volbou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na desky mohu napsat jakýkoliv text a přidat obrázek. Na výběr jsem připravila obrázky zvířátek, duhy, srdíčka a stavební stroje, věřím, že si vyberete. Pokud byste chtěli jiný motiv, prosím o domluvení před objednávkou (e-mail, zpráva na ig/fb). Požadovaný text a motiv napište do poznámky k produktu.

Do desek se vejde papír o rozměru A4 proděravěný klasickou domácí děrovačkou. Součástí desek jsou knihařské kroužky o průměru 4 cm, takže se do nich vejde pěkná várka papírů. Papíry nejsou součástí.

Materiál desek: neošetřená topolová překližka o tloušťce 3 mm. Jelikož se gravíruje do přírodního materiálu, každý výrobek bude trochu jiný - někdy světlejší, někdy tmavší, občas se strukturou dřeva, někdy bez. Nejedná se o vadu, každý kousek je zkrátka originál, jak tomu v přírodě je.

Text na přání v rozsahu cca jako na obrázku (Toníkovo tvoření, Pro babičku od Toníka, apod.), pokud byste chtěli delší, bude cena vyšší.