Dřevěné prkénko pro novomanžele

Kód: 1400/BUK
Neohodnoceno
700 Kč

Zvolte variantu

Láska prochází žaludkem... Tak aby manželství dlouho vydrželo, je třeba čas od času něco dobrého pro toho druhého uvařit, nemyslíte?

Detailní informace

Buk
k odeslání do 7 - 14 dní | 1400/BUK
700 Kč
Jasan
Vyprodáno | 1400/JAS
700 Kč

Detailní popis produktu

Prkénko je ze dřeva, ošetřené speciálním voskovým olejem. Jedná se o ruční práci, každý kus je skutečně originál, proto bude kresba dřeva u každého dřeva jiná než na ukázce.

Jméno a datum napište do poznámky k produktu. 

Pokud byste chtěli dát novomanželům prkénko s jiným motivem/textem, vyberte prosím tento produkt a své požadavky napište do poznámky k produktu.

Rozměr prkénka je 300x180x20mm.

Prkénko určitě nemýt v myčce, nenechávat namočené ve vodě a nesušit na zdroji tepla (např. topení). Stále je to dřevo, které pracuje. Jednou za čas je dobré prkénko natřít olejem nebo tukem. Návod k ošetření bude odeslán spolu s prkénkem.

!Dostupnost dřeva se budu snažit pravidelně aktualizovat podle zásob u dodavatele, může se ale stát, že Vámi vybraná dřevina nebude momentálně k dispozici, v tomto případně Vás budu informovat o nové době dodání, případně Vám nabídnu alternativu. Samozřejmě bude možné objednávku stornovat, pokud Vám doba dodání nebo alternativa nebudou vyhovovat!