Květinová zahrádka - na vyšívání bavlnkou

Kód: 2201/KVE
Neohodnoceno
od 390 Kč

Zvolte variantu

Tato barevná zahrádka může vykvést i u vás doma. Stačí šablony vyšít a dát do stojánku. Zahrádka je krásným dárkem pro všechny tvořivé duše.

Detailní informace

Květinová zahrádka
k odeslání do 7 - 14 dní | 2201/KVE
390 Kč
Květinová zahrádka se štítkem s textem na přání
k odeslání do 7 - 14 dní | 2201/KVE2
400 Kč

Detailní popis produktu

Zahrádka obsahuje 3 výřezy květin z překližky (tulipán, pryskyřník, kopretina), 7 bavlnek, vyšívací tupou jehlu vel. 24, výřez štítku z překližky, stojánek z překližky a  návod, jak si květiny vyšít podle fotografie.

Bavlnky obdržíte v délce, aby vám vystačily na vyšívání všech květin včetně rezervy (ta stačí na opravu 2-3 chybek, pokud budou vyšívat děti poprvé a dělat chybek více, bavlnka nemusí vystačit). Jen u zelených barev nevystačí na všechny 3 stonky a listy, max na 2. Jak danou květinu vyšijete je zcela na vaší fantazii.

Do stojánku vyšité květiny jednoduše zasunete (s trochou opatrnosti). Není třeba nic lepit, jen je třeba u vyšívání dát pozor, aby se "pacičky" u květin neodlomily.

Štítek si můžete popsat, pokreslit nebo na něj nechat vygravírovat text (zvolte variantu se štítkem s textem na přání). Požadovaný text napište do poznámky k produktu. Text bude vygravírován tak, jak napíšete do poznámky, nebude nijak upravován/opravován.

Rozměr tulipánu je 11x6,8 cm, kopretiny 11x8,2 cm a pryskyřníku 11x7,2 cm.

Rozměr stojánku je 5x33,5 cm (vxš)

Materiál: topolová překližka o tloušťce 3 mm. Přední strana bez opálení, materiál není ničím ošetřen. 

Zahrádka je krásně zabalena v dárkové krabičce.

Někdo může mít problém s provlečením bavlnky očkem jehly. Můžete zkusit navlékač jehel. Přiložená jehla i bavlnky jsou standardní pro vyšívání, navléknout bavlnku tedy jde, chce to trpělivost a dětem případně pomoci :)