Květinová zahrádka - na vyšívání vlnou

Kód: 2204/KV
Neohodnoceno
od 350 Kč

Zvolte variantu

Tato barevná zahrádka může vykvést i u vás doma. Stačí šablony vyšít a dát do stojánku. Zahrádka je krásným dárkem pro všechny tvořivé duše.

Detailní informace

Květinová zahrádka
k odeslání do 7 - 14 dní | 2204/KV
350 Kč
Květinová zahrádka se štítkem s textem na přání
k odeslání do 7 - 14 dní | 2204/KV2
360 Kč

Detailní popis produktu

Zahrádka obsahuje 3 výřezy květin z překližky (tulipán, pryskyřník, kopretina), 7 "špulek" s vlnou, plastovou jehlu, výřez štítku z překližky, stojánek z překližky a  návod, jak si květiny vyšít podle fotografie.

Vlnu obdržíte v délce, aby vám vystačila na vyšívání všech květin včetně rezervy (ta stačí na opravu 2-3 chybek u každé barvy, pokud budou vyšívat děti poprvé a dělat chybek více, vlna nemusí vystačit). Jen u zelených barev nevystačí na všechny 3 stonky a listy, max na 2. Jak danou květinu vyšijete je zcela na vaší fantazii.

Do stojánku vyšité květiny jednoduše zasunete (s trochou opatrnosti). Není třeba nic lepit, jen je třeba u vyšívání dát pozor, aby se "pacičky" u květin neodlomily.

Štítek si můžete popsat, pokreslit nebo na něj nechat vygravírovat text (zvolte variantu se štítkem s textem na přání). Požadovaný text napište do poznámky k produktu. Text bude vygravírován tak, jak napíšete do poznámky, nebude nijak upravován/opravován.

Rozměr tulipánu je 14x8,8 cm, kopretiny 14x10,4 cm a pryskyřníku 14x9 cm.

Rozměr stojánku je 5x33,5 cm (vxš)

Materiál výřezu, stojánku a štítku: topolová překližka o tloušťce 3 mm. Přední strana bez opálení, materiál není ničím ošetřen. Vlna je akryl (antipilling - nežmolkatí).

Zahrádka je krásně zabalena v dárkové krabičce.