Svatební oznámení na přání

Kód: 230
Neohodnoceno
500 Kč
k odeslání do 7 - 14 dní

Pokud Vás nezaujal žádný z nabízených motivů, mohu pro Vás vytvořit motiv podle Vašich představ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Motiv pak může být použit na všechny další tiskoviny a doplňky. Za návrh těchto tiskovin a doplňků už nic platit nebudete.

Jedná se o cenu za grafický návrh. Tisk bude účtován zvlášť v závislosti, jaký rozměr a papír si zvolíte. Také záleží, zda bude oznámení ozdobené (stuhou, nýtkem, pečetí apod.) atd. Finální cenu za realizaci 1 ks oznámení Vám napíši po přečtení Vašich požadavků.

Popište mi prosím svou představu co nejdetailněji do poznámky k produktu nebo ve Wordu, který nahrajete k produktu jako přílohu. Můžete zaslat i fotky tiskovin, které se Vám líbí.  Jen nezapomeňte, že co motiv, to nový návrh a tím pádem platba návrhu. Pokud se Vám například líbí pastelové květiny, ale zároveň i kraftové oznámení s bílým písmem, znamená to dva návrhy. Proto by bylo dobré si vše promyslet dopředu. 

Po zaslání Vaší představy Vás budu kontaktovat, zda je návrh vůbec pro mě realizovatelný, pokud ano, zašlu Vám podklady k platbě.

Upozorňuji, že pokud mi zašlete oznámení od české konkurence, tak napodobeninu dělat nebudu, nedělá se to. Pokud Vás zaujme nějaké zahraniční oznámení například na Pinterestu, tak se mohu pokusit mu přiblížit.